Motywacja na każdy dzień

Książki zawierające motywujące cytaty i złote myśli cieszą się coraz większym zainteresowaniem czytelników. Ludzie chętnie sięgają po teksty, które dodają im wiary i dopingują w walce o lepszą wersję siebie. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Rafał Wicijowski, polski bloger, którego stronę w mediach społecznościowych śledzi wielu internautów. Ciesząc się ogromną poczytnością swoich tekstów postanowił zacząć je wydawać w wersji książkowej. Omijając wszelkie wydawnictwa, postawił na samodzielne wydawanie. Jego najnowszą pozycją literacką jest „Oczami Mężczyzny. Żyjesz tylko raz”.

Motywacja każdego dnia

Wiele tekstów Rafała Wicijowskiego przeznaczonych jest przede wszystkim dla kobiet. Spoglądając na świat oczami dorosłego człowieka i partnera, postanowił dzielić się swoimi obserwacjami z internautami. Ku jego zaskoczeniu strona w mediach społecznościowych zaczęła się cieszyć szerokim zainteresowaniem. „Oczami Mężczyzny. Żyjesz tylko raz” to kwintesencja jego internetowej działalności, opierającej się na motywowaniu innych ludzi do zmian w swoim życiu. Autor komentuje zachowania współczesnych osób, niejednokrotnie krytykując je. W jego tekstach czytelnicy mogą znaleźć różnorodną tematykę dotyczącą codzienności, życia w związku, miłości, wierności i wartości życia. Jego najnowsza pozycja literacka dedykowana jest wszystkim, którzy pragną zmian lub przechodzą przez trudny okres w swoim życiu i potrzebują kilku słów otuchy. Pisarz wspiera, pomaga odnaleźć właściwą drogę i wytyczyć kierunek rozwoju. Dzięki jego krótkim 50 lekcjom każdego dnia możemy liczyć na motywację oraz pomoc.

 Krótka lektura

„Oczami Mężczyzny. Żyjesz tylko raz” nie jest powieścią nadającą się na wakacyjny wyjazd lub dłuższy weekend. To literatura przeznaczona do tego, by być bodźcem do zmian w naszym życiu. Możemy pochylać się nad lekturą każdego poranka, powoli pijąc kawę i czytając lekcję, do której będziemy się stosować przez cały dzień. Teksty powinniśmy sobie dawkować, niespiesznie przez nie przechodząc. Krótkie, motywujące zdania powinny zapaść nam w pamięć, byśmy mogli skupić się na rozwoju i wprowadzaniu w życie nawyków, o których zwykle zapominamy. Książka Rafała Wicijowskiego może stać się sposobem na pamiętanie o pracy nad sobą i poświęcaniu się rzeczom naprawdę dla nas ważnym. Często w natłoku obowiązków zapominamy o własnym zdrowiu, spokoju i najbliższych nam osobach. Autor książki przypomina nam, że żyjemy tylko raz, więc wszystkie dane nam dni powinniśmy wykorzystać najlepiej, jak to tylko możliwe. Bez zbędnego stresu i ignorancji najistotniejszych w życiu kwestii.